kask spadochronowy

Podziel się na:

 kask spadochronowy,  wozki  relatiwowe anatomiczne ,obudowy kamer

kask gopro

kask Igora

z1 gopro

Sony CX 155

kask grzes

kask LAWA

Kask WILK


 

Produkuję kaski na zamówienie. Ludzie ochrzcili je “budyniowe” a ja godzę się na tę nazwę bo lubię moje budynie;-) Jednak jeśli zupełnie nie trawisz friflajowych kolorów mogę też zrobić kask w kolorze jednolitym – wybranym przez ciebie. Nudno, ale trudno. Ja dla klientów wszystko! No… prawie… Ale dla klientek to na pewno wszystko;-)))kaski sa wykonywane z włokna szklanego 150 g 4 warst  ,całosc jest lakierowana lakierem akrylowym ( dwuskładnikowym ) co zapobiega  plowieniu z czasem  UVaktualny cennik


Dobór kolorystyki kasków

Technika nadawaniu koloru polega na wtapianiu w strukturę włókna szklanego odpowiedniego materiału o określonym kolorze lub wzorze, tak więc każdy może sam podesłać kawałek materiału lub koszulkę (lekko elastyczną) o minimalnych wymiarach 45 x 45 cm i wzorze lub kolorze którego oczekuje na kasku na poniższych zdjęciach przedstawiony jest kask i koszulka z którego został on wykonany :), jest to metoda bardzo trwała i udzielam dożywotniej na nią gwarancji 🙂

Możliwe jest wykonanie kasku z dowolnego obrazu zapisanego elektronicznie oczywiście w miarę dobrej rozdzielczości i jakości, zostanie ono poprzez drukarkę laserową formatu A3 wydrukowane i naniesione na płótno w miarę elastyczne, następnie zostanie przeniesione poprzez wprasowanie w materiał prasą;) oczywiście cena usługi wynosi dodatkowe 50 zł

Wygląd kasków

 

 

 

Kaski wyczepne

Na prośbę wielu ludzi (na niektórych strefach zagranicznych jest to wymóg) opracowałem zamki wyczepne do awaryjnego zżutu kasku na rysunku jest schemat jest to mój patent nie zerżnąłem pomysła od nikogo :).
Uchwyt wykonany jest z jednego kawałka linki i podpięty jest pod dwa zamki. Po próbach w tajnych laboratoriach Wasia zostały zamontowane dodatkowe sprężynki które pomagają w oddzieleniu się od kasku nitom.
Pozdrawiam i oby nikt nie musiał tego użyć 😉 ja osobiście by się popłakał jakbym musiał zżucić cały dobytek.
Obecnie trwją prace nad pilocikiem.

 

Moje kaski w świecie…

 


Dr WąsiuZamówienie

Jeśli chcesz zamówić kask kliknij na doktora Wąsia – dowiesz się jakie potrzebuję wymiary aby dobrze dopasować kask do twojej główki:-)

W razie wątpliwości napisz do mnie.Czytać umiem, z pisaniem gorzej…;-)

 

 

Kaski
Kask lalierowany 200 zł
kask z włókna weglowego promocja 300 zł
obudowa aparatów Foto dlux zapinana na zatrzask i szybka 200 zł
obudowa na kamere + zaczask 200 zł
 ruchoma platworma na kamere  lub aparat                                                       150 złDodatki 
napis na kasku ff haft 20 zł
Podbródek cinkap 100 zł
pokrowiec torba na kask 50 zł
worek na kask 20 zł
wypinanie kasków 100 zł
włókno węglowe kask 100 zł
włókno węglowe obudowa 100 zł
nabywca pokrywa koszty ewentualnej przesyłki

 

 

Moje dane
Imię i Nazwisko:
Leszek Potępa
Email:
wasiu@wasiu.eu
Adres:
ul. jurajska 84
Miejscowość:
Częstochowa
Kod pocztowy:
42-200
Numer GG.:
Nazwa banku [2]:
mBank
Numer rachunku [2]:
76 1140 2004 0000 3902 3728 7520

 


Kaski wykonane są z żywicy epoksydowej 4 warstw włókna szklanego (gęstości 150) oraz dodatkowych 2 warstwy w okolicach czoła oraz karku, wykonane są z jednego kawałka (nie są klejone więc możecie po nich skakać, młotem walić i nic im nie zrobicie) materiały są atestowane i mają zastosowanie w produkcji protez.
Kolor jest nadawany przez wtopienie barwionego materiału, więc jak chesz mieć jakiś grafiti, musisz kupić koszulkę z materiału w miarę elastycznego i taki masz kask, dzięki tej technice powłoka jest trwała i nie ma odprysków co ma czasem miejsce w przypadku malowanych kasków


UWAGA!
Wąsiu nie odpowiada za wypadki i obrażenia powstałe podczas użytkowania naszych produktów i można używać tylko do Spadochroniarstwa (nie można w nich jezdzić na motorach rolkach oraz grac szachy itd.)
Nabywca używa naszych produktów na własne ryzyko z pełną świadomością jaką niesie uprawianie tej dyscypliny. Od momentu nabycia użytkownik zgadza się na cale ryzyko i ponosi sam odpowiedzialność za swoje czyny.
Asortyment nasz jest objęty 2 letnia gwarancją, a na lakier, że nie odpryśnie dożywotnio

WARNING!
Wasiu is not responsible for accidents or injuries occurring while using our products. The wearer uses our products at their own risk with full knowledge of the risks involved in their activities. At the moment of purchase the user accepts all risks and responsibility for their own well-being and property.


Podziel się na: